Aksaray’da boş bir arazide bulunan cesedin Nail Yılmaz (25) adlı gence ait olduğu kanıtlandı. Nail Yılmaz’ın ise bir petrol ofisine cep telefonunu rehin bırakarak 10 liralık benzin aldığı ve bu benzinle kendini yaktığı anlaşıldı!

Aksaray’dan yürek yakan bir haber geldi. Aksaray’da 2 gündür kayıp olarak aranan Nail Yılmaz (25)’ın öğle saatlerinde boş bir arazide yanmış olarak cesedi bulundu. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri olayla ilgili geniş çaplı araştırma ve soruşturma başlattı.

Yanan cesedin çevresinde bulunan ve içerisinde benzin olan pet şişeden yola çıkan polis ekipleri, bir süre yaptığı araştırma ve incelemeden sonra şahsın yaklaşık 600 metre uzaklıkta bulunan petrolden gece yarısı benzin alıp yaya olarak gittiğini belirledi.

Tüm delillerden yola çıkan cinayet büro ekipleri, gencin kendini benzinle yakarak intihar ettiğini saptadı. Olay yerine gelen Cumhuriyet Başsavcısının yaptığı incelemelerin ardından gencin cesedi, otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı.