Bildiğiniz gibi, www.weltheimat.com sitemize kısa bir süre önce hacker saldırısı gerçekleşti. Büyük uğraşlar sonucu sitemizi yeniden yapılandırdık ve çift korumayla yeniden şifreledik. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu tür saldırılar bizi yıldıramaz; yeniden yıkın, biz yeniden yapacağız.

Bizler, ırkçılığa, ayrımcılığa, İslamofobi’ye, uyuşturucuya karşı duran, sömürüye ve zulme karşı duruşunu net bir şekilde sürdüren bir yayın organıyız. Emperyalist savaşlara, ilaç ve silah tekellerine karşı taviz vermeden mücadele ediyoruz. Gazetemiz ticarethane değildir. Biz burada fikir üretiy

oruz. Aklınız yetiyorsa buyrun tartışın. Maskelerin ardından saldırmayın. Bu acizliktir. Bu mücadelede yılmadan, yorulmadan devam edeceğiz.

Sitemize yapılan saldırılar sadece bize değil, siz değerli okuyucularımıza ve destekçilerimize de yöneliktir. Sizlerle birlikte daha güçlü olduğumuzu biliyoruz. Bizi yıkmaya çalışanlara inat, daha da güçlenerek varlığımızı sürdüreceğiz. Bizimle aynı ilkeleri paylaşan, uyuşturucuya, ırkçılığa, yozlaşmaya karşı duran herkesin desteğine ihtiyacımız var. Bu mücadelemizde bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz.

Hacker denen kişiler bilsinler ki, biriniz değil bininiz de saldırsa umurumuzda değil. Ömrümüz sizinle ve sizin taşmanızı tutanlarla mücadele etmekle geçti. Daha da edecek gücümüz, kuvvetimiz var şükür. Namertsiniz ve sürekli maskelerin ardından saldırıyorsunuz. Karakter, onur, gurur diye bir vasfınız yok. Çünkü zalimin adına uşaklık ediyorsunuz, uyuşturucu baronlarına hizmet ediyorsunuz. Toplumun yozlaşması için emperyalist kültürü empoze edenlerle bir olup sürekli bizim sitemize saldırıyorsunuz. Bundan sonra da yazmaya devam edeceğiz, hem de sizin maskenizi çekip alarak o pis suratlarınızdan.

Sitemize gerçekleşen saldırılardan sonra gördük ki 2 binin üzerinde haberimizi silmişler. Bu haberlerin çoğu uyuşturucu ve emperyalizm karşıtı haberlerdi. Öz kültürümüzü korumaya yönelik haberleri de silmişler. Açlık, yoksulluk, gelir dağılımındaki adaletsizlik, zulüm ve sömürü üzerine yazdıklarımızı da silmişler. Arşivimizi tamamen silmişler. Sitemiz alarm verince önlem almaya çalıştık ve yıkımları durdurduk.

Siz okuyucularımızı ve destekçilerimizi anlayışınız ve dayanışmanız için teşekkür ederiz. Sizlerle birlikte daha güçlü olacağımıza inanıyoruz.

Saygılarımızla,

Weltheimat Yayın Ekibi adına
Dr. Sevket Dalboy